Ženské dýchánky

prostor pro Tvé vydechnutí a nadechnutí

Pravidelná tématická setkávání v kruhu žen v Dobřichovicích

  • Dýchánek pro mámy synů
    Máš už toho testosteronu někdy až nad hlavu a potřebovala by jsi spočinout v klidu ženství a dočerpat své mateřské síly? Věř, že vím, co prožíváš. Mám 3 syny a dobře znám, jaká je to někdy mela. Se vší úctou k pánům klukům. Vydechneš si, podělíš se o své úspěchy i přešlapy při výchově opačného pohlaví nebo budeš jen naslouchat příběhům jiných žen. Načerpáš inspiraci, podporu, uklidníš se mezi ženami, které jsou na tom podobně jako Ty. A hlavně a především si odpočineš, nadechneš se, abys mohla tančit životem dál ve větší lehkosti radosti a s nadhledem. Protože nadhled je nám při výchově dětí opravdu živou vodou. Dýchánek je pro uzavřenou skupinku 12-ti žen.
  • Dýchánek pro císařovny PŘIPRAVUJI
    Prožila jsi císařský řez? Před týdny? Měsíci? Lety? Máš chuť se tomuto tématu v sobě pověnovat? Podívat se na své možné zklamání, smutek nebo jen pobýt ve společnosti podobně naladěných žen? Opečovat svou jizvu? Uznat svůj příběh? Svěřit se se svým příběhem, nebo si jen vyslechnout příběhy ostatních? Také jsem císařovnou. Přivedla jsem na svět císařským řezem svého třetího syna a nebyla to žádná legrace. Dodnes zkoumám způsoby, jak pečovat o svou jizvu, o své tělo a vidět vše, co se stalo jako dar. Přijď mezi nás císařovno. V kruhu s dalšími 11 ženami pro Tebe máme Tvé čestné místo.
  • Dýchánek pro singl ženy PŘIPRAVUJI
    Jsi už nějaký čas bez partnera? A ráda bys to změnila? Ráda by jsi založila rodinu, ale už občas ztrácíš naději? Neumím Ti vykouzlit vysněného partnera, ale umím ukázat ženám cestu, kterou se mohou vydat, aby začaly zářit. Mít se rády takové, jaké jsou, zamilovaly se do sebe a staly se tak přitažlivé pro toho správného muže. Mám za sebou několik single let a vím, jak umí být člověku smutno. A věř, že to tak být nemusí. Tento dýchánek je pro ženy skutečně rozhodnuté udělat změnu. Rozzářit se a otevřít své srdce pro partnerskou lásku. Dýchánek je pro 12. ti žen, které už nemusí být dále samy.

Přihlásit se můžeš zde

Dýchánek pro mámy synů

nejbližší termín 10.6.2023

Dýchánek pro císařovny

Připravuji

Dýchánek pro singl ženy

Připravuji

Dýchánky probíhají v sobotní odpoledne od 14. 00 - 17. 30 v  Dobřichovicích. Vlakem je to ze Smíchovského nádraží 25min. a pěšky krásnou procházkou dalších 15min. z nádraží. Býváme v zahradním "obýváčku" nebo podle potřeb v teepee.

Cena za dýchánek je 790 Kč pro jednu ženu.

Veškeré podrobné info posílám po přihlášení a uhrazení částky do mailu, V případě jakýchkoli dotazů stran dýchánků mě neváhej kontaktovat do mailu.

Těším se na setkání s Tebou má milá.

BáraV.