MÍT SE RÁDA!

Drahé ženy, vzhledem k rodičovské dovolené, na které se právě nacházím, nabízím své služby v omezené formě. Dopřávám si luxus bezčasí.

Mám však pár hodin týdně pro práci. Pro objednání mi napište prosím sms 

724 745 956.

Těším se nashledanou!

Konzultace na Tvé téma online / osobně Cena 800Kč/hod.

Poskytuji ženám poradenství v oblasti psychického a fyzického zdraví a rozmanitých ženských témat, jako jsou těhotenství, porod, partnerské vztahy a mnoho dalších.

Motýlí masáž 1350Kč/hod.

Jemná masáž plosek nohou, která odstraňuje duševní bloky, přeměňuje životní vzorce, uvolňuje emocionální a citové bloky, uvolňuje energii vyživující bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí do narození, harmonizuje čakry a příslušné orgány v místě čaker Je vhodná pro všechny, speciálně pro těhotné ženy.

Semináře / webináře

Na podzim 2023 chystám opět oblíbený seminář Domácí léčitelka aneb jak pečovat o zdraví dětí a nově i Domácí léčitelka pro ženy aneb jak být šťastná v ženském těle.

Píseň Tvé duše 1350Kč/hod.

Velmi oblíbená služba. Položíš se na lehátko a já nechám přijít Tvou píseň. Zpívám Ti ji a u toho celý Tvůj systém hluboce relaxuje. Je to takový osobní mini koncert. Tato píseň je pouze pro Tebe, nedá se zachytit, ani zopakovat. Je to kouzlo přítomného okamžiku. Zároveň na těle mohu promačkávat a uvolňovat potřebná místa.