Objednávka eBooku

Juchů, vážně jsi se rozhodla pro objednání?

Mám velkou radost!

Na této stránce si můžeš objednat eBook

JeNaČase mít se ráda o kus víc aneb průvodce vyrovnané ženy šťastným partnerstvím.

Jeho cena je 690 Kč. Navíc Ti k němu přibalím BONUS meditaci Setkání s partnerem Tvé duše v hodnotě 490 Kč a DÁREK.

  • ANO
    Objednávám si eBook JeNaČase mít se ráda o kus víc aneb průvodce vyrovnané ženy šťastným partnerstvím za cenu 690 Kč. K tomu jako bonus ZDARMA obdržím audio meditaci Setkání s partnerem duše.
  • ANO
    Souhlasím, že tento eBook obdržím ve formátu PDF do mé emailové schránky ihned po zaplacení objednávky společně s meditací ZDARMA ve formátu MP3.
  • ANO
    Vím, že když po přečtení eBooku zjistím, že jsem sáhla vedle, mohu požádat o vrácení peněz bez udání jakéhokoli důvodu a to do 30 dnů od jeho objednání.

Co o eBooku říkají jeho čtenářky?

Bára je moudrá, inspirativní a odvážná žena, která se nevzdává, hledá řešení a nepřestává, dokud ho nenalezne. Patří k jednomu z mála lidí, kterým se skutečně daří měnit nefungující nastavení a tím měnit svůj život k lepšímu. Skrze uzdravování sebe, nacházení svých hranic, svých potřeb, své hodnoty a své síly tvořit, porozuměla tomu, jak rozkvétat a být sama sebou.Nechte se inspirovat krásnou technikou, která Báře pomohla vrátit se sama k sobě a díky tomu nalézt i štěstí v partnerství.
Daniela JiříkováPrůvodkyně rozchodem www.empatea.cz
Bářin eBook je úžasný a krásný. Při jeho čtení mnou proudily pocity: Ta žena ví, o čem píše. Grafika krásná. A celkově se eBOOK moc dobře čte. Přečetla jsem ho bez přestávky. Praktická část je určitě více než hodnotná.
Pavla BarákováPrůvodkyně na cestě životem www.pavlabarakova.cz

Potřebuješ pomoci s objednávkou?

Váháš, jestli je eBook pro Tebe? Máš k němu nějaké otázky?

Neváhej mě kontaktovat. Jsem tady pro Tebe!

Napiš mi na barbora@jenacase.cz